فوری - مهم

سرور ارجمند ...

رئیس محترم سازمان نظام پزشکی شهرستان ...

سلام علیکم

احتراماً پیرو مکاتبه شماره 113/ص/ت مورخ 8/2/93 همانگونه که مستحضرید یکی از نیازهای اساسی جوامع امروزی بالاخص جامعه فرهیخته پزشکی بهره مندی از تسهیلات متنوع بیمه ای مورد نیاز زندگی شخصی و حرفه ای است که متاسفانه در سالیان گذشته متناسب با شرایط خاص شاغلین حوزه سلامت مورد توجه قرار نگرفته است. علیهذا با توجه به تاکیدات رئیس کل محترم سازمان ، رئیس و اعضای محترم شورای عالی ، هیات مدیره محترم صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی پس از چندین ماه مطالعه و کسب نظر از صاحبنظران و همکاران صنفی، حقوقی، انتظامی و بیمه ای و برگزاری جلسات فنی متعدد اقدام به تدوین و برگزاری مناقصه کاملترین بسته خدمات بیمه ای ویژه جامعه پزشکی در رشته های 8 گانه (بشرح پیوست شماره 1) نموده که در ذیل به برخی از مزیت های آن اشاره می شود :

البته متذکر می گردد که با توجه به تنوع، اهمیت، و تخصصی بودن مباحث مربوطه ، اطلاع رسانی، ارائه مشاوره ها و آموزش های لازم در سطح فراگیر و مستمر و به انحاء مختلف پیش بینی گردیده است .

الف پرداخت مناسب ترین قیمت بابت خرید انواع بیمه نامه و برخورداری از بهترین تعهدات با توجه به خرید بیمه نامه های گروهی (تخفیف ویژه)

ب امکان خرید انواع بیمه نامه بصورت نقد و اقساط در هر نقطه از کشور بشکل حضوری و یا غیرحضوری

ج- بهره مندی از خدمات وکیل پایه یک دادگستری جهت پیگیری امور مربوطه (در صورت درخواست)

د- امکان رویت روند رسیدگی به اسناد و مدارک و پیگیری از طریق سامانه

و- پرداخت درصدی از سودحاصله به سازمان نظام پزشکی محل صدور بیمه نامه بطور ماهیانه .

ه- بهره مندی از خدمات مشاوره بیمه ای توسط کارشناس دادگستری متخصص هر رشته .

ی- پرداخت خسارت بر اساس رأی هیأت های انتظامی (بدون رأی دادگاه) و پرداخت خسارت دیه بروز تا سه سال و ...

علیهذا خواهشمند است با توجه به ضیق وقت (حداکثر تا پایان آذرماه سالجاری ) نسبت به معرفی یک نفر از پرسنل علاقمند، فعال و حتی الامکان آشنا به امور بیمه ای بعنوان رابط بیمه ای آن سازمان محترم به این صندوق طبق فرمت (پیوست شماره 2) اقدام تا جهت طی مراحل بعدی منجمله عقد قرارداد فیمابین و نیز چگونگی پرداخت حق الزحمه رابط محترم بیمه ای تمهیدات لازم صورت پذیرد.

چنانچه آن سازمان محترم در حال حاضر قادر به معرفی فرد واجد شرایط فوق الاشاره نمی باشدمراتب اعلام تا با هماهنگی آن سازمان محترم اقدام لازم صورت پذیرد.

همچنین در صورت وجود هرگونه سوال، پیشنهاد و یا نیاز به هماهنگی می توانید با شماره های 88582349-09122587410 (جناب آقای کجوری) تماس حاصل فرمائید.

امید آنکه با مساعدت و همکاری صمیمانه حضرتعالی و سایر همکاران معزز شاهد ارائه خدمات متناسب با شأن و منزلت جامعه ارزشمند پزشکی و خانواده های محترمشان باشیم.

در ضمن جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت صندوق تعاون و رفاه سازمان به آدرس www.irimcs.ir مراجعه فرمائید.

دکتر محسن مصلحی

مدیرعامل