برگزیده ها
رئیس‌جمهور از رهبر معظم انقلاب عیادت کرد
بوسه رئیس‌جمهور بر پیشانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای/ رئیس‌جمهور: همه مردم بايد شکرگزار وجود ذی جود و سلامت رهبر معظم انقلاب باشند

ساعتی پس از عمل جراحی حضرت آيت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، حجت الاسلام و المسلمين روحانی رئيس جمهوری اسلامی ايران در بيمارستان محل بستری رهبر انقلاب حاضر شد و از ايشان عيادت کرد.

دیابت
در اطلاعیه وزارت بهداشت عنوان شد:
ادعای درمان قطعی دیابت در شبکه های ماهواره ای صحت ندارد

در پی تبلیغات برخی از شبکه های ماهواره ای درخصوص ادعای یکی از پزشکان کشورهای منطقه، مبنی بر درمان قطعی دیابت و تماس بسیاری از هم وطنان به منظور کسب اطلاع از صصحت و سقم ادعای مطرح شده، معاونت درمان وزارت بهداشت اطلاعیه ای صادر کرد.

دوره خشکسالی ۳۰ ساله شد

عدم بهبود وضعیت بارش‌ها در پاییز و استفاده بی‌رویه از آب، بحرانی شدن مساله «کم آبی» را تسریع کرده است. به گفته مشاور وزیر نیرو احتمال دارد ایران وارد یک دوره طولانی خشکسالی شود.

آغاز بیست و پنجمین همایش بین‌المللی بانکداری اسلامی

بیست ‌و ‌پنجمین همایش بین‌المللی بانکداری اسلامی با حضور هیاتی از بانک توسعه اسلامی،وزیر امور اقتصادی و دارایی،رئیس کل بانک مرکزی و استادان حوزه و دانشگاه و تنی چند از صاحب‌نظران برگزار شد.

برای برنامه نبض31/05/93 تریبون ملی

ترسم آن است آنچه امروز در برخی منابر پزشکی و تریبون های مختلف منجمله تریبون ملی عیان است ، راه نباشد که ای بسا بیراهه را در ذهن اهل تدبر متبادر کند. ترسم آن است که تشویشی بر جان اهل نظر افتد.

 
 
 
 
بیمه نظام آسایش
 
بیمه تامین آسایش پزشکان
 
تخفیف ویژه