آموزش دوره های مجازی بورس

برگزاری دورههای آموزشی بورسی با همکاری کارگزاری آگاه

همانگونه که مستحضرید ایجاد خدمات رفاهی با هزینه مناسب همواره جزء دغدغههای
صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی بوده است. با توجه به اینکه همواره شناخت شرایط اقتصادی و امکان سرمایه‌گذاری بهینه یکی از دغدغه
های مخاطبین صندوق رفاه و تعاون سازمان نظام پزشکی است، سرویس مناسبی در حوزه سرمایهگذاری خدمت این عزیزان معرفی می‌شود که امیدواریم مورد استقبال قرار گیرد.

صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی پس از بررسیهای فراوان در ارتباط با کیفیت دورههای آموزشی، در این دوره اقدام به انعقاد قرارداد خدمات آموزش با یکی از بزرگترین کارگزاریهای کشور نموده است. بر این اساس و با توافق صورت گرفته با کارگزاری آگاه، خدمات آموزش مجازی کارگزاری آگاه با تخفیف 60 درصدی در اختیار اعضاء سازمان نظام پزشکی و خانوادههای محترمشان قرار خواهد گرفت.

مشخصات و نحوه شرکت در دورهها

این دورهها در قالب 6 دوره مجزا که از مقدماتی تا پیشرفته است، طراحی شده و افرادی که حتی هیچ پیشزمینهای از بورس و سرمایهگذاری ندارند، میتوانند با شرکت در کلاسها، سرمایهگذاری هوشمندانه در بورس را آغاز کنند.

اعضاء محترم توجه داشته باشند برای استفاده از تخفیف ویژه اخذ شده، لازم است به ترتیب زیر عمل نمایند:

1- مشاهده اطلاعات دوره و واریز وجه مربوط به دوره مدنظر صرفاً به شماره حساب سازمان نظام پزشکی شهر خود (نکته مهم: به پرداخت‌هایی که به هر روش دیگر صورت پذیرد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.)

2- ثبت اطلاعات لازم نظیر: نام و نام خانوادگی، نام دوره مدنظر، شماره نظام پزشکی، شماره موبایل و شماره ثابت

3- تحویل فیش واریزی (بند 1) و اطلاعات بند 2 به سازمان نظام پزشکی شهر خود

4- پس از طی مراحل اداری، هماهنگیهای لازم برای حضور در دوره آموزش مجازی با شما صورت خواهد گرفت.

اعضاء میتوانند لیست دورهها و نرخ هر کلاس را در بخش آموزش بآشگاه کارگزاری آگاه، مشاهده نمایند.

سایر خدمات برای علاقهمندان به سرمایهگذاری در بورس

انجام معاملات اوراق بهادار به‌صورت مجازی: یکی از خدمات جالبی که افراد میتوانند از کارگزاری آگاه دریافت کنند، معامله مجازی است. به‌طوری که اعضا میتوانند با پول مجازی اما در بازار واقعی اقدام به خرید و فروش سهام نمایند، بدون اینکه ریسکی متحمل گردند.

معاملات مجازی علوه بر این که موجب افزایش مهارت در معاملات اوراق بهادار می‌شود، ریسک خطا را برای تازه‌واردان کاهش می‌دهد. زیرا در صورت بروز هر اشتباه، عملاً فرد هیچ ضرری را به‌صورت واقعی متحمل نمی شود.

دریافت کد بورسی غیرحضوری: اشخاصی که قصد خرید و فروش اوراق بهادار (سهام، اوراق مشارکت، گواهی سپرده سکه طلا، اوراق تسهیلات مسکن و...) را داشته باشند، طبق قانون میبایست از یک کارگزاری کد معاملاتی (کد بورسی) دریافت کنند. کارگزاری آگاه برای تمام اعضاء سازمان نظام پزشکی خدمات دریافت کد بورسی را به‌صورت غیرحضوری و رایگان ارائه میدهد. بنابراین اعضای گرامی سازمان نظام پزشکی میتوانند بدون مراجعه به کارگزاری و از طریق سرویس اکسپرس کارگزاری آگاه بصورت رایگان و غیرحضوری اقدام به اخذ کد معاملاتی نمایند.

توجه داشته باشید که تمامی مراحل ثبت نام و خریدوفروش اوراق بهادار، می‌تواند به‌صورت اینترنتی انجام گیرد. مرحله احراز هویت نیز می‌تواند به یکی از روش‌های حضوری، نیمه حضوری یا غیرحضوری صورت پذیرد. بنابراین حتی افرادی که در شهرستان حضور دارند می‌توانند از این خدمات استفاده نمایند. جهت کسب اطلاعات تکمیلی برای دریافت کد بورسی (کدمعاملاتی)، می‌توانید به راهنمای دریافت کد بورسی غیرحضوری مراجعه کنید.

استفاده از خدمات بورسی: در کنار کد بورسی و سامانه آنلاین، ارائه خدمات متنوع از سوی کارگزاری‌ها موجب رضایت بیشتر مشتریان است. کارگزاری آگاه نیز به عنوان یکی از کارگزاران فعل بازار سرمایه، امکان استفاده از خدمات متنوعی نظیر مشاوره و تحلیل و ارائه اعتبار معاملاتی را برای بهره‌مندی مشتریان در بآشگاه خود قرار داده است.

شرکت در مسابقه‌های بورسی، افزایش دانش بورسی و دریافت جوایز ارزنده: همه علاقه‌مندان به بازار سرمایه، می‌توانند در مسابقه‌های بآشگاه کارگزاری آگاه به‌صورت رایگان شرکت نمایند. این سوالات که مربوط به بازار سرمایه می‌شود، امکان مطالعه و افزایش دانش بورسی را در اختیار همگان قرار می‌دهد. علاوه بر این ماهانه به حداقل به 50 نفر از کسانی که جزو برندگان آن ماه باشند، جوایز نقدی تعلق خواهد گرفت.

در صورت داشتن ابهام، سوال خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما پاسخگوی شما باشند.